המיסיון בישראל

מאז בואה של דת הנצרות לעולם, גם כשהיא מנתה מתי מעט, כבר הם חרטו על דגלם על בסיס נבואות מסולפות – את משימת המיסיון.
כדי להחזיק באמונתם הרופפת ולהמנע מהפרכתה, חייבים היו הנוצרים לעבור לפעילות של מיסיון, שהתפרסה על ארבע כנפות תבל, מיוון המיתולוגית והאימפריה הרומית, עד עובדי האלילים באפריקה והשבטים הילידים בדרום אמריקה, את כולם הם מיהרו לכבוש תחת אמונתם, בהפחדות ואיומים, ולפעמים גם ברציחות המוניות.
בשם 'דת הרחמים', יצאו הם בהמשך למסעי צלב שהפכו למסעות טבח של יהודים באירופה ולאחר מכן במלחמות עם המוסלמים בארץ ישראל, שם הם נבלמו שוב ושוב.
באותן שנים, הם לא הסתתרו מאחורי סיסמאות ומתנות. האפשרויות היחידות שעמדו בפני חסרי הישע שנפלו לידיהם היו: להתנצר או להרצח בצורה אכזרית ביותר.
היהודים שהיו נאמנים לאמונת אבותיהם ולא הסכימו להכנע לכפיית הנצרות עליהם, עברו ייסורי תופת בטרם נרצחו.
כך הושמדו קהילות מפוארות באירופה ונטבחו מאות אלפי יהודים, הי"ד.
שלושה מתוך ששת מסעי הצלב כוונו לירושלים ודם רב נשפך באותם שנים, אך נצח ישראל לא ישקר, עם ישראל עמד בגבורה למול הנוצרים צמאי הדם ובקריאות שמע ישראל הטילו את עצמם לתוך האש ובלבד שלא לנטוש את האמונה היהודית.
בהמשך היתה זו האינקווזיציה שברשעותה הטילה גזירת גירוש על יהדות ספרד ורדפה את הנשארים למוקדי אש מחרידות.
מאז, מימי הביניים האיומות, עברה הנצרות רנסאנס והחלה לעטות מסכה של 'אהבה ורחמים'.
כיום, הנצרות פועלת באמצעות מיסיון 'חביב ומאיר פנים'. לא עוד חרבות וכידונים, אלא הטפה ערמומית ושידול לנצרות במסווה חשאי של פעילות הומניטרית או סיוע לנזקקים.
בארץ ישראל, רואים המיסיונריים כר פורה לפעולותיהם ולא רק לאחרונה.
כבר לפני מאה שנה, מונו פרופסורים נוצריים להקים בית חולים לנזקקים תחת השם EMMS הסקוטי, שעל ניהולו הופקדו ציידי נשמות מקצועיים, שמטרתם היתה להעביר את המטופלים לידי המיסיון. היהודים בארץ ישראל התארגנו כנגדם והקימו את בתי החולים 'שערי צדק' ו'ביקור חולים', כדי שלא להזדקק למיסיון ושלוחיהם.
גם היום, הם ממשיכים בפעולותיהם הנבזיות ומסתתרים תחת שמות שונים, באמצעות פעילות צדקה ועזרה לזולת, הם מפיצים רעל בקרב שכבות האוכלוסיה החלשות ומנסים את כוחם באמצעות חומרי הסברה שונים בכל השפות.
בנוסף, המסיונרים מארגנים אירועים יהודיים מובהקים, כמו ליל הסדר או חג הסוכות, כאשר הם לוכדים נשמות תמימות ומציפים אותם ברעל הנצרות.
היהודים התמימים שנופלים לידי המסיונרים, מגלים לאחר מעשה כי הצעד שלהם היה טראגי ואימלל את חייהם, כאשר כל התמיכה והעזרה שהם קיבלו נעלמה כלא היתה. המטרה היחידה שלהם היתה להעבירם על דתם ומייד לאחר מכן הם נשארים לבדם ומוצאים את עצמם בפני שוקת שבורה.
כדי להבטיח שאסונות אלו לא יחזרו על עצמם, אנחנו פועלים בארגון 'אור לאחים' כדי להתחקות אחרי פעולות המיסיון בארץ, על מנת להזהיר את הציבור מפניהם ובעיקר כדי למנוע את השכבות החלשות מליפול חלילה לידיהם.