הפעילות נגד המיסיון

ארגון 'אור לאחים' פועל עם המסר הנצחי של העם היהודי ששמר על עצמו לאורך כל ההיסטוריה והעדיף למות ולעמוד בגבורה כנגד המיסיון שליחי הנצרות. שום פיתויים ושום איומים, לא הצליחו לפגוע באמונה הנצחית.
גם כיום, כאשר רעל המיסיון מאיים להציף במידע כוזב משפחות חלשות וכך להעבירם על דתם, פועל 'אור לאחים' כדי להפיץ את התודעה היהודית בכל מקום ולהקדים את המיסיון, תוך מניעה והרחקת הפעילויות שלהם מקרבנו.
במקביל, פועלים בארגון 'אור לאחים', כדי לזהות את הנקודות החלשות, בהם מתמקדים פעילי המיסיון ומחזקים אותם מבעוד מועד, על ידי הרצאות וכינוסי חיזוק, כפי הנדרש.
בנוסף, מנהל ארגון 'אור לאחים' מעקב – באמצעות רשת של מתנדבים – אחרי פעילויות המיסיון בכל רחבי הארץ ופועל בשיתוף פעולה עם הרשויות המקומיות כדי לבטלם מבעוד מועד ולהתריע בפני הציבור מפניהם.
כדי להפריך את הטיעונים השקריים של פעילי המיסיון, מפעיל ארגון 'אור לאחים' מכון להפצת יהדות, המציף מידע עדכני ותשובות מוחצות לטענות המסיונריות ובכך מונע מהם מלשכנע תמימים ליפול לידיהם.
מסתבר כי פעילי המיסיון רואים בעין צרה את פעילות הארגון 'אור לאחים' ומנהלים מאבק כנגד פעילותינו. אך נצח ישראל לא ישקר, ולמול הסכנה אנחנו עומדים מאוחדים עם כל עם ישראל, כדי להדוף את סכנת המיסיון ולהרחיקם מארצנו.
ארגון 'אור לאחים', אינו חוסך בהוצאות במאבק על כל נשמה יהודית ומשקיע את מיטב הכוחות והאמצעים כדי לבנות אסטרטגיות מתקדמות במאבק נגד המיסיון בארץ.
פעילי 'אור לאחים' מקדישים ימים ולילות כדי למגר את פעילות המיסיון, אם באמצעי חקיקה פרלמנטרית ואם בדרכי מאבק או חומרי הסברה, עצרות התעוררות ופעילות מנע, כך בכל רחבי הארץ.


אם גם אתם נתקלתם באיום מיסיונרי באיזור מגורכם, דווחו לנו בזמן אמת, במספר: 1700-500-506